شرکت سونی در سال جاری عملکردی تحسین‌ برانگیز داشته و توانسته است به موفقیت‌های متعددی برسد.

اخیراً مشخص شده که فروش جهانی کنسول پلی‌اسیتشن ۴ از مرز ۹۴ میلیون دستگاه عبور کرده و درآمد PSN به تنهایی از درآمد نینتندو در سال ۲۰۱۸ میلادی بیشتر بوده است. از سوی دیگر، به تازگی مشخص شده که تعداد مشترکین سرویس پلی‌اسیتشن پلاس که برای عضویت خود، هزینه‌ی مشخصی را پرداخت می‌کنند، افزایش قابل توجهی داشته است.

این شرکت ژاپنی در گزارش مالی اخیر خود اعلام کرده است که تعداد مشترکین سرویس پلی‌اسیتشن پلاس به ۳۶ میلیون نفر رسیده است. این تعداد مشترک برروی هر سه کنسول پلی‌اسیتشن ۳، پلی‌اسیتشن ویتا و پلی‌استیشن ۴ حضور دارند اما باید در نظر گرفت که پشتیبانی پلی‌اسیتشن پلاس از دو کنسول پلی‌اسیتشن ۳ و پلی‌اسیتشن ویتا در ماه‌های آینده قطع خواهد شد. بنابراین پرواضح است که بیشتر تعداد این مشترکین را کاربران کنسول نسل هشتمی پلی‌اسیتشن تشکیل می‌دهند که برای تجربه‌ی بازی‌های خود به صورت آنلاین، نیازمند اشتراک پلی‌اسیتشن پلاس هستند.

این میزان کاربر برای یک سرویس آنلاین، قطعاً خوب است و می‌توان انتظار داشت که روز به روز بر تعداد آن نیز اضافه شود. به همین جهت است که شرکت نینتندو نیز اخیراً به این حوزه ورود کرده و سرویس Nintendo Switch Online در حال حاضر بیش از ۸ میلیون کاربر دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید