همان‌طور که می‌دانید، استودیوی ندررلم (NeatherRealm) همواره در حال ارائه اطلاعات از بازی مورد انتظار mortal kombat 11 بوده است

همان‌طور که می‌دانید، استودیوی ندررلم (NeatherRealm) همواره در حال ارائه اطلاعات از بازی مورد انتظار mortal kombat 11 بوده است. اگر تاکنون شاهد مشخص شدن شخصیت‌های قابل بازی بودیم، حال باید به اطلاعتان برسانیم که طبق اخبار جدید، شخصیت Kronika قابل بازی نخواهد بود.

شخصیت Kronika، محافظ زمان و ارباب Geras، یکی از باس‌های بازی محسوب شده و نقش مهمی را در داستان بازی خواهد داشت. اما اگر انتظار داشتید تا در نقش وی به مبارزه بپردازید، متاسفانه باید شما را ناامید کنیم.

آقای تیاگو گومز( thiago gomes)، طراح سناریوی استودیوی ندررلم، این خبر را با وب‌سایت IGN Brasil به اشتراک گذاشت. با توجه به این‌که Kronika به راحتی می‌تواند فضا و زمان را کنترل کند، این خبر آن قدر‌ها هم غافلگیر کننده نیست؛ اما با این‌حال قطعاً برخی از طرفداران را ناامید خواهد کرد.

به تازگی ما متوجه شدیم که بازی‌بازان قادر خواهند بود تا Gear‌های بازی را بدست آورده و یا آن‌ها را خریداری کنند. اما این آیتم‌ها تنها به صورت تزئینی هستند و تاثیری برروی گیم‌پلی نخواهند داشت. البته باید اضافه کنیم که برخلاف Gear‌ها، شاهد آیتم‌هایی با نام augments خواهیم بود که برروی گیم‌پلی و مبارزات تاثیر مستقیم می‌گذارند.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ ۳ اردیبهشت سال ۱۳۹۸ (۲۳ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید