کریس پرت تایید کرد که از فیلمنامه جیمز گان برای ساخت فیلم Guardians of the Galaxy 3 استفاده می‌شود و به تحسین آن پرداخت.

تابستان امسال بود که جیمز گان، کارگردان دو قسمت فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان)، از سمت کارگردانی فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان ۳) اخراج و مدتی بعد نیز مراحل پیش از تولید این فیلم نیز تا یافتن یک کارگردان مناسب متوقف شد. با این حال، آینده قسمت سوم این مجموعه در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، اما به‌ تازگی کریس پرت، بازیگر نقش استار لرد در یک مصاحبه قول داد که فیلم Guardians of the Galaxy 3 در نهایت ساخته خواهد شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از این فیلم منتشر شده است. در مصاحبه با MTV News، پرت تایید کرد که از فیلمنامه جیمز گان برای ساخت قسمت سوم فیلم Guardians of the Galaxy استفاده خواهد شد.


او همچنین در مورد احساساتش در مورد این قسمت و اینکه قرار است بدون گان به‌عنوان کارگردان ساخته شود، نیز صحبت کرد. پرت گفت:

;من به جیمز وفادار هستم و او را بسیار دوست دارم. ما فیلم را به طرفداران ارائه خواهیم داد که شایستگی این فیلم را دارند. من فکر می‌کنم که این موضوع در طبیعت نگهبانان کهکشان است که همه دور هم جمع شود و این کار را انجام دهند و این چیزی است که ما قرار است انجام دهیم.

Guardians-of-the-Galaxy-3

اگرچه پیش از این نیز گفته شده بود که از فیلمنامه جیمز گان برای ساخت فیلم Guardians of the Galaxy 3 استفاده خواهد شد، اما صحبت‌های پرت می‌ تواند به نوعی مهر تاییدی برای این موضوع و کاهش نگرانی طرفداران در مورد وضعیت این فیلم باشد. در ادامه زمانی که از پرت پرسیده شد آیا او فیلمنامه این فیلم را دیده یا خیر، او در پاسخ گفت:

بله من فیلمنامه را دیدم. فوق العاده و بسیار جذاب بوده است.

این فیلم قرار است در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) اکران شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید