شبکه HBO به طور رسمی فهرست کامل بازیگران و کارگردان قسمت ازمایشی نسخه پیش درآمد سریال Game of Thrones را منتشر کرد.

خرداد امسال بود که شبکه HBO سرانجام از سفارش ساخت قسمت آزمایشی اولین نسخه فرعی و پیش درآمد سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) خبر داد. فیلمنامه این سریال توسط جین گلدمن، نویسنده فیلم Kingsman: The Golden Circle (کینگزمن: محفل طلایی) نوشته شده است. جرج آر آر مارتین نیز بخشی از این پروژه است و به‌عنوان تهیه کننده اجرایی در سریال پیش درآمد بازی تاج و تخت حضور خواهد داشت. در ادامه در ماه آبان امسال نائومی واتس، بازیگر فیلم Mulholland Drive (جاده مالهالند)، به‌عنوان اولین بازیگر سریال فرعی Game of Thrones معرفی شد و پس از آن جاش وایت هاوس، بازیگر سریال Poldark (پولدارک)، به جمع بازیگران این سریال پیوست.


حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون،

فهرست کامل بازیگران نسخه فرعی و پیش درآمد سریال Game of Thrones و کارگردان قسمت آزمایشی آن تایید و اعلام شده است. اس‌جی کلارکسون، کارگردان برخی از قسمت‌های سریال‌هایی چون سریال Dexter (دکستر)، Heroes (قهرمان‌ها)، Jessica Jones (جسیکا جونز) وThe Defenders  (دیفندرز)، وظیفه کارگردانی قسمت ازمایشی نسخه پیش درآمد سریال Game of Thrones را بر عهده گرفته است. کلارکسون وظیفه کارگردانی قسمت چهارم و بدون عنوان فیلم Star Trek (پیشتازان فضا) را نیز بر عهده دارد که نامشخص بودن وضعیت زمان آغاز تولید آن باعث شده تا او فرصت حضور در پروژه تلویزیونی دیگری را پیدا کند. همچنین علاوه بر واتس و وایت هاوس، فهرست بازیگران دیگری در اولین سریال پیش درآمد دنیای وستروس نیز منتشر شده که در آن شاهد نام‌های جدید و کمتر شناخته شده‌ای نیز هستیم.

. الکس شارپ با سابقه بازی در فیلم How to Talk to Girls at Parties ( چطور در مهمانی ها با دختر ها حرف بزنیم )

. جورجیا هنلی با سابقه بازی در مجموعه فیلم The Chronicles of Narnia ( سرگذشت نارنیا )

. نائومی آکی با سابقه بازی در فیلم Star Wars: Episode IX ( جنگ ستارگان: اپیزود ۹ )

. جیمی کمپل باور با سابقه بازی در مجموعه فیلم The Twilight Saga ( گرگ و میش )

. ایوونا جرمیا با سابقه بازی در سریال Humans ( انسان )

. و توبی رگبو با سابقه بازی در سریال Reign ( حکومت )

. دنیس گاف با سابقه بازی در فیلم Colette ( کولت )

. شیلا اتیم با سابقه بازی در سریال   Harlots

داستان و اتفاقات سریال پیش درآمد Game of Thrones هزاران سال پیش از اتفاقات سریال Game of Thrones اتفاق خواهد افتاد. اتفاقات سریال در دوران طلایی عصر قهرمانان (Age of Heroes) جریان دارد که در آستانه ورود به ‌تاریک‌ترین دوران وستروس است. با این حال، سریال The Long Night (شب بلند)، نام این سریال خواهد بود، اما شبکه HBO هنوز به طور رسمی نام این سریال را اعلام نکرده است. همچنین نقش هیچ یک از بازیگران سریال پیش درآمد بازی تاج و تخت اعلام نشده است. فیلمبرداری تولید این سریال از اوایل سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید