یک ماه مانده به اکران فیلم Captain Marvel  کمپانی مارول یک tv spot (تبلیغ تلوزیونی)، تصاویر و پوسترهای جدیدی از جدیدترین فیلمش را منتشر کرده است.

کمتر از یک ماه به اکران فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) بیشتر زمان باقی نمانده و مارول استودیو در حال گسترش تبلیغات این فیلم مورد انتظار است. حال جدیدترین  tv spot (تبلیغ تلوزیونی) از جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مارول منتشر شده است. با اینکه بیشتر این تصاویر را در نمایش‌های قبلی مشاهده کرده بویم، اما در tv spot (تبلیغ تلوزیونی) جدید فیلم کاپیتان مارول که Connection نام دارد، شاهد تصاویر جدیدی نیز هستیم. این tv spot (تبلیغ تلوزیونی) به مناسبت یک ماه مانده به اکران فیلم Captain Marvel منتشر شده که منتقدان و کسانی که فیلم را تماشا کرده‌اند می‌توانند اولین واکنش‌های خود را در تاریخ ۱۹ فوریه (۳۰ بهمن) منتشر کنند و نقدهای جدیدترین فیلم مارول نیز در تاریخ ۵ مارس (۱۴ اسفند) منتشر خواهند شد. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

هفته گذشته و در حاشیه مسابقه  Super Bowl (سوپر بول)، tv spot (تبلیغ تلوزیونی) جدیدی از فیلم Captain Marvel منتشر شده بود.

علاوه بر این تبلیغ تلویزیونی، تصاویر و پوسترهای جدیدی از فیلم کاپیتان مارول نیز طی روزهای گذشته توسط مارول و مجله توتال فیلم نیز منتشر شده است که در تصاویر جدید این فیلم شاهد حضور شخصیت‌هایی مثل کارول دانورز، گروه استارفورس و یک اسکرال هستیم. علاوه بر تصاویر و پوسترهای جدید، شرکت هواپیمایی آلاسکا ایرلاینز یک فروند هواپیمای B737-800 خود را به رنگ فیلم Captain Marvel در آورده است. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

همچنین فیلم Captain Marvel رسما درجه سنی PG-13 را از سازمان MPAA دریافت کرده و مدت زمان رسمی فیلم کاپیتان مارول ۱۲۸ دقیقه یا به عبارتی دو ساعت و ۸ دقیقه اعلام شده است.

 فیلم Captain Marvel قرار است در تاریخ ۸ مارس سال ۲۰۱۹ (۱۷ اسفند ۱۳۹۷) اکران شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید