در حاشیه مسابقه Super Bowl (سوپر بول) امسال، مارول استودیو تبلیغ تلویزیونی جدید و اختصاصی از فیلم ۲ Captain Marvel  را منتشر کرده است.

در حاشیه مسابقه Super Bowl (سوپر بول) امسال، مارول  Tv spot (تبلیغ تلویزیونی) جدید و اختصاصی از فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) را منتشر کرده که این ویدئو حاوی تصاویر جدیدی از اتفاقات این فیلم مورد انتظار است.  در این ویدئو شاهد حضور پر رنگتر شخصیت ماریا رمبو، دوست صمیمی کارول دانورزهستیم که مکالمه‌ای کوتاه با هم دارند. همچنین این ویدئو حاوی تصاویر دیگری مثل تصویر تعقیب جنگنده کارول توسط یک جنگنده فضایی نیز است. به ‌تازگی اولین ویدئوی رسمی فیلم کاپیتان مارول نیز منتشر شده است که در این ویدئو شاهد مبارزه کارول دانورز با یک اسکرال روی قطار هستیم. شما در ادامه می‌توانید Tv spot (تبلیغ تلویزیونی) جدید فیلم Captain Marvel را تماشا کنید:

پیش از این اولین تریلر فیلم Captain Marvel در ماه شهریور امسال و دومین تریلر این فیلم در ماه آذر امسال منتشر شده بودند و ماه گذشته، تریلر سوم و کوتاه دیگری از فیلم کاپیتان مارول منتشر شده است. بری لارسون، ساموئل ال جکسون، جود لاو، بن مندلسون، جما چان، کلارک گرگ، لی پیس، جایمن هانسو، لاشانا لینچ، آنت بنینگ، الگنیس پرز سوتو، رون تمت و مک کنا گریس، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Captain Marvel حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم بر عهده آنا بودن و رایان فلک بوده است

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید