طبق شایعه جدید منتشر شده، کمپانی والت دیزنی ممکن است در طول زمان نمایش فیلم Avengers: Endgame در سینماها به تماشاگران زمان استراحت دهد.

اولین تریلر رسمی قسمت چهارم فیلم Avengers (اونجرز) در ماه آذر امسال منتشر شد و در ادامه در بامداد روز دوشنبه شاهد انتشار اولین تبلیغ تلویزیونی رسمی این فیلم در رویداد مسابقه سوپر بول، بودیم. در حال حاضر مدت زمان دنباله فیلم Avengers: Infinity War (اونجرز: جنگ بی نهایت) حدود ۳ ساعت است که سازندگان فیلم تلاش می‌کنند تا این مدت زمان را حفظ کنند و طبق نمایش‌های آزمایشی، واکنش افراد حاضر در این برنامه فوق العاده توصیف شده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، در طول نمایش فیلم Avengers: Endgame در سینماها ممکن است شاهد دادن زمان استراحت باشیم.

استراحت در طول زمان فیلم!

آلن سرنی، منتقد و نویسنده سایت Comingsoon با انتشار توییتی در صفحه رسمی خود در توییتر گفت که کمپانی والت دیزنی و مارول استودیو ممکن است در طول نمایش فیلم Avengers: Endgame در سینماها به تماشاگران زمان استراحت بدهند. این زمان استراحت بدان معنا است که پس از پایان نیمه اول فیلم، تماشاگران می‌توانند برای مدت کوتاهی استراحت کنند و پس از آن به تماشای نیمه دوم فیلم بپردازند. این موضوع در واقع به‌خاطر مدت زمان طولانی فیلم است که به نظر می‌رسد مارول و دیزنی نیز تصمیم گرفتند تا فیلم با مدت زمان حدود ۳ ساعت در سینماها اکران شود و با توجه به اینکه فیلم‌های طولانی با استقبال کمتری در سینمای امروز مواجه می‌شود، این تصمیم به نظر می‌رسد به نوعی برای تشویق تماشاگران به تماشای فیلم در سینما خواهد بود.

هرچند هنوز دیزنی یا مارول این خبر را تایید نکرده‌اند و در نهایت نیز مشخص نیست که در فیلم Avengers: Endgame شاهد چنین موضوعی باشیم.

فیلم Avengers: Endgame برای اکران در تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) برنامه‌ ریزی شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید