هر کاری که امروزه در تجارت انجام می‌دهیم دیجیتال است – ارسال نامه، امضای قرارداد، شرکت در جلسات، حتی شبکه سازی. کارت کسب‌وکار یک چیز است که به زودی به طور کامل جایگزین نخواهد شد.

در اینجا پنج دلیل وجود دارد که چرا کارت ویزیت قدیمی هنوز مهم است و چرا باید یک جیب پر از آن‌ها را در تمام زمان‌ها داشته باشید.

اطلاعات تماس متقابل دیجیتال غیر شخصی

ارسال اطلاعات تماس از طریق متن یا ایمیل در محل مناسب است اما بسیار غیرشخصی است.با درگیر شدن در تماس با چشم و مکالمه واقعی، روابط واقعی شروع می شود. شما می‌توانید به راحتی اطلاعات را از یک کارت کسب‌وکار به دستگاه تلفن همراه خود پس از مکالمه انتقال دهید.

آن‌ها موثرترین ابزارهای بازاریابی مستقیم هستند.

بازاریابی ایمیلی، بهینه‌سازی موتور جستجو همه انجام کاری عالی برای جذب مشتری و آینده را انجام می‌دهند، اما آن‌ها هنوز به اندازه یک جلسه در فردی که با یک دست دادن در کنار یک تبادل کارت تجاری مهر و موم شده، موثر نیستند.

شما می‌توانید با یک ضربه یا تماس احتمالی در هر زمان ، کنفرانس‌های صنعتی، ساعات شاد، سالن‌های فرودگاه و مسلح کردن خودتان با کارت‌های کسب‌وکار در تمام زمان‌ها اطمینان حاصل کنید که هرگز فرصت ایجاد ارتباط تجاری با ارزش را از دست نمی‌دهید. مقداری را در جیب، کیف پول یا کیف دستی نگه دارید تا زمانی که با یک چشم‌انداز مواجه شوید که آماده باشید.

کارت تجاری اولین برداشت از برند شما است.

وقتی کسی را ملاقات می‌کنید که به طور بالقوه می‌تواند یک چشم‌انداز و یا ارتباط بزرگ باشد, آیا نمی‌خواهید که او با احساس اولیه زیادی دور شوید؟ کارت ویزیت به یاد ماندنی خیلی بیشتر از یک آدرس ایمیل یا شماره موبایل تاثیر گذار است.

زمانی که از طریق کارت ویزیت خودم ارتباط برقرار می‌کنم، نمی‌خواهم که برند من با کلمه ارزان مرتبط باشد. یک فروشگاه خرده‌فروشی که سعی در ایجاد یک برداشت اولیه عالی دارد، یک تابلوی مغازه با یک تکه مقوا ایجاد نمی‌کند. من همان ذهنیت را وقتی که به کارت ویزیت من می‌رسد دارم.

کارت‌های کسب‌وکار خلاقانه به اشتراک گذاشته می‌شوند

اگر یک فرد را ملاقات کنید و آدرس ایمیل و شماره‌تلفن خود را مبادله کنید، هر تماس دیگری با تلفن همراه خود دارید آنجا به پایان می‌رسد. اگر شما یک کارت ویزیت خلاقانه را تحویل دهید که تاثیر زیادی بر آن می‌گذارد ،فرد احتمالاً آن را به دیگران نشان می‌دهد وشما برند خود را جلوی فرد دیگری قرار داده اید.

کارت‌های کسب‌وکار نشان می‌دهند که شما آماده هستید.

آیا تا به حال کسی را داشته‌اید که اطلاعات تماس خود را روی یک دستمال‌سفره نوشته و آن را به شما تحویل دهد؟

اگر شما دو نفر را ملاقات کردید و یک نفر تلاش می‌کرد تا یک خودکار پیدا کند و یک چیز برای نوشتن پیدا کند و دیگری یک کارت تجاری را بیرون بکشد، می‌خواهید با کدامیک کار کنید؟ نشان دادن اینکه شما در همه زمان‌ها آماده هستید یک نشانگر عالی است که شما حرفه‌ای هستید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید