کارگردان بازی ” devil may cry 5 ” در سوال و جواب اخیر خود اعلام کرده است که بازیکنان برای تمام کردن این بازی به ۱۵ ساعت زمان نیاز دارند.

معمولا بازیهای هک اند اسلش و اکشن مشابه “Devil May Cry 5” از نظر زمانی بین ۸-۱۲ساعت کاربران خود را سرگرم میکنند. حال با نزدیک شدن به عرضه ی این بازی سوالی پیش می آید که مدت زمان این بازی چه قدر خواهد بود؟

با توجه به جدیدترین اخبار بازی، هیدئاکی ایتسونو، کارگردان بازی” Devil May Cry 5″در جریان سوال و جواب اخیرش در سئول به این سوال پاسخ داده است.
یکی از کاربران در جریان این سوال و جواب ازکارگردان این بازی پرسیده است که کاربران برای تمام کردن DMC 5به چه مقدار زمان نیاز دارند. ایتسونو در پاسخ اعلام کرده است که بازیکنان در طی ۱۵ساعت میتوانند بخش داستانی Devil May Cry 5را تمام کنند.

با توجه به این گفته میتوان نسخه ی پنجم را از نظر مدت زمان تمام کردن، طولانیترین نسخهی بازی دانست و از طرفی این زمان در حالتی است که بازیکنان تمامی باسهای بازی را در دور اول شکست دهند.
با اینحال باید تا تاریخ ۱۷اسفند ماه (هشت مارس) منتظر عرضهی بازی باشیم و ببینیم Devil May Cry 5به طور معمول چند ساعت میتواند کاربران خود را سرگرم کند. DMC 5برای PS4 ،PCو XBOX ONEعرضه میشود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید