با این که استودیوی Naughty dog (ناتی داگ)این روزها به سختی اجازه‌ی انتشار اطلاعات مهم و جدید از بازی مورد انتظار The Last of Us Part II را می‌دهد، به نظر می‌رسد به تازگی یکی از انیماتورهای بازی، به موارد جالبی درباره‌ی آن اشاره کرده است.

بدون هیچ شک و شبهه‌ای باید پذیرفت که چه با توجه به نظرات و واکنش‌های مخاطبان در شبکه‌های مجازی و چه با توجه به نتیجه‌ی رای ‌گیری‌های مردمی در مراسم گوناگون راجع به مورد انتظارترین بازی‌ها، تازه‌ترین اثر ناتی‌داگ یکی از آن ویدئوگیم‌هایی به حساب می‌آید که خیلی‌ها برای از راه رسیدنش، ثانیه ‌شماری می‌کنند. به همین سبب با منتشر شدن کوچک‌ترین خبر رسمی و غیررسمی درباره‌ی The Last of Us Part II، همه می‌خواهند در سریع‌ترین زمان ممکن، با شنیدن این اخبار از کار نیل دراکمن و اعضای تیمش سر دربیاورند. به تازگی جاناتان کوپر، یکی از انیماتورهای بازی، در حساب رسمی‌اش در تويیتر متنی برای ابراز خوشحالی درباره‌ی یکی از دستاوردهای به دست‌آمده در پروسه‌ی ساخت بازی، منتشر کرده است. او باور دارد که کار به سرانجام رسیده توسط همکارش یعنی میچل مک که مستقیما به بخشی از ساخت بازی  The Last of Us Part IIمربوط می‌شود، نه فقط تحسین‌برانگیز که مثل برآورده شدن یک آرزو به نظر می‌رسد. کوپر گفته است که این دستاورد، چیزی است که وی همیشه دوست داشت در بازی‌های ویدیویی ببیند و حالا که به سرانجام رسیده، همه معتقدند که حتی از سطح تصور اعضای استودیو هم، بهتر جلوه می‌کند.

با توجه به کارنامه‌ی کاری جاناتان کوپر که شامل چهارده سال کار در دنیای انیمیشن‌سازی برای بازی‌های ویدیویی و در استودیوهایی همچون BioWare (بایوور)، Ubisoft (یوبیسافت) و Naughty dog )ناتی داگ( می‌شود، اگر چیزی توانسته تا این حد او را به وجد بیاورد، احتمالا باید دستاورد چشم‌گیر و جذابی برای گیمرها هم باشد؛ مخصوصا با توجه به این که میچل مک یعنی خالق این دستاورد نیز، از سال ۲۰۱۱ در این استودیو کار می‌کند و برای شناخت سابقه‌اش باید همین‌قدر بدانید که شروع فعالیت وی در قسمت‌های پررنگ دنیای هنر هشتم، به حضور در گروه آفرینش بازی Mafia II برمی‌گردد.

فارغ از این دستاورد اما خبر دیگری که به تازگی درباره‌ی بازی به دست همگان رسیده است، چیزی نیست جز آن که هالی گروس که در کنار نیل دراکمن وظیفه‌ی نویسندگی داستان بازی را بر عهده دارد و دنبال‌کنندگان مدیوم تلویزیون او را بیشتر به خاطر نگارش فیلم‌نامه‌ی برخی از اپیزودهای سریال Westworld می‌شناسند، در The Last of Us Part II به عنوان بازیگر هم فعالیت خواهد کرد. البته هنوز مشخص نیست کاراکتری که نقش‌آفرینی‌اش بر عهده‌ی او گذاشته شده است، یک کاراکتر مهم در داستان یا صرفا یکی از شخصیت‌هایی است که حضور کوتاه‌مدتی در سکانس‌های سینمایی آن پیدا می‌کنند؛ هرچند که با توجه به تعداد عکس‌های منتشرشده توسط او در حساب کاربری‌اش در اینستاگرام که وی را در حال انجام نقش با پوشش متناسب با تکنولوژی موشن‌کپچر نشان می‌دهند، بعضی طرفداران پیش‌بینی کرده‌اند که شخصیت اجراشده توسط وی، احتمالا نقش نه‌چندان کوتاهی در داستان بازی دارد. با نگاه انداختن به عدم برگزاری کنفرانس مطبوعاتی توسط سونی و برند پلی استیشن در Paris Games Week (هفته‌ی بازی‌های پاریس)، کنسل شدن کامل رویداد PlayStation Experience (پلی‌استیشن اکسپرینس) در سال میلادی گذشته و از همه مهم‌ تر حضور نداشتن قطعی سونی در E3 2019، مخاطبان هیچ ایده‌ای راجع به زمان رونمایی از تریلر جدید یا منتشر شدن اطلاعات پراهمیت و تازه‌ای درباره‌ی The Last of Us Part II ندارند. به همین سبب، احتمالا تا زمانی نامشخص، همین جنس از اخبار، در مرکز توجهات طرفداران پروپا قرص بازی قرار می‌گیرند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید